Strona główna img Ogłoszenia img Główny Księgowy

Główny Księgowy

2017-08-21, Słupsk

Dynamicznie rozwijającą się firma usługowo – produkcyjna, poszukuje osoby na stanowisko Głównego Księgowego. Firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej, ma dobrą pozycję na rynku, na którym funkcjonuje i rozwija się  już prawie 25 lat. Obecnie nasze roczne obroty to ok. 80 mln zł. Zatrudniamy ok. 200 osób. Osoba na tym stanowisku będzie odgrywała kluczową rolę w dalszym rozwoju firmy. Zależy nam na sprawnym zarządzaniu podległym zespołem aby efektywnie realizować bieżące zadania obszaru księgowości a także  wspieraniu rozwoju firmy poprzez usprawnianie procesów obiegu dokumentów, mierzeniu efektywności działania oraz przygotowaniu sprawozdawczości zarządczej. Nasza oferta jest skierowana do osób które potrafią wykorzystać doświadczenie i wiedzę merytoryczną dotyczącą finansów, rachunkowości i podatków do wsparcia zarządzania i rozwoju naszej firmy.

Miejsce pracy: Słupsk
Region: pomorskie

Główne zadania osoby na stanowisku:

  • przygotowanie sprawozdań finansowych miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • nadzór nad prawidłowym prowadzeniem ewidencji księgowej
  • sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT, PFRON, ZUS, sprawozdań GUS oraz dokumentacji ZPCHR
  • kontakty robocze z urzędami
  • obsługa narzędzi finansowych firmy (kredyty, leasingi, faktoring itp.)
  • przygotowanie okresowych raportów dla banków
  • przygotowanie sprawozdań zarządczych
  • ewidencja środków trwałych
  • nadzór nad zespołem księgowości
  • współpraca w zakresie poprawy procesów w firmie
  • nadzór nad procesem zamknięcia okresu obrachunkowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Finanse, Rachunkowość
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie usługowo - produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomości przepisów księgowych i podatkowych
  • umiejętność efektywnego funkcjonowania w dynamicznym środowisku biznesowym
  • biegła znajomość narzędzia Excel
  • dobra znajomość księgowych systemów informatycznych
  • samodzielność, komunikatywność, sumienność, dokładność
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w dynamiczny zespole nakierowanym na osiągnięcie celów biznesowych
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Ofert pracy prosimy nadsyłać na adres : artur.rokicki@profilgroup.com