Księgowa

2017-04-21, Gdynia

Poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Gdynia

WYMAGANIA:

  • min. rok doświadczenia zawodowego w pracy w księgowości – preferowane w biurze rachunkowym;
  • doświadczenie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych – będzie dodatkowym atutem;
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość);
  • dobra znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych;
  • terminowość, zaangażowanie i otwartość na rozwój.

OBOWIĄZKI:

  • obsługa klientów w zakresie prowadzenia Ksiąg Handlowych i Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów
  • przygotowywanie deklaracji CIT, PIT i VAT;
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych przy wsparciu doświadczonej księgowej;
  • kontakty z urzędem skarbowym,
  • bieżące wsparcie klientów w kwestiach księgowych i podatkowych;

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
biuro@abaco.net.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."