Strona główna img Ogłoszenia img Młodszy ksiegowy / praktykant / stażysta

Młodszy ksiegowy / praktykant / stażysta

2017-07-28,

Młodszy księgowy / praktykant / stażysta
Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
  • szkolenia branżowe
  • podnoszenie kompetencji zawodowych

Obowiązki:

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • kompletowanie dowodów księgowych
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego
  • archiwizowanie dowodów księgowych
  • windykacja należności

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • znajomość zasad rachunkowości
  • rzetelność, dokładność, obowiązkowość, terminowość
  • znajomość programu OPTIMA będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: ksiegowosc@henzym.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."