Strona główna img Ogłoszenia img Samodzielny księgowy

Samodzielny księgowy

2017-06-21, Gdańsk

Dołącz do Ecol-Unicon!

Działamy na rynku od ponad 20 lat, tworząc produkty i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego. Zatrudniamy 300 pracowników różnych specjalizacji. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową z filiami w największych miastach Polski.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielna/y księgowa/y

       Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu, delegacji i innych dokumentów księgowych
  • Kontrola, analiza i uzgadnianie kont, w szczególności uzgadnianie kont ksiąg pomocniczych z kontami księgi głównej na zakończenie każdego miesiąca
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Współudział w przygotowywaniu rocznego sprawozdania finansowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość pełnej księgowości oraz przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego ze szczególnym uwzględnieniem VAT i umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania
  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • Umiejętność weryfikacji dokumentów księgowych
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie w prowadzeniu ewidencji oraz kontroli środków trwałych i WNIP
  • Biegłej znajomości pakietu Office – szczególnie programu Excel
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Motywującą i stawiającą ambitne wyzwania pracę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet świadczeń pracowniczych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
  • Dobrą atmosferę i partnerskie relacje w pracy zawodowej

Aplikacje prosimy o przesyłanie na adres: rekrutacja@ecol-unicon.com, w temacie wiadomości prosimy wpisać: SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)”