Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img Seminarium obligatoryjne dla biegłych rewidentów

Seminarium obligatoryjne dla biegłych rewidentów

Miasto:
Gdańsk
Typ:
szkolenie
Tryb:
Opłata:
1600,- zł od osoby,
zapisz się

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gdańsku  organizuje obligatoryjne doskonalenie zawodowe biegłych rewidentów, prowadzone według tematyki ustalonej przez KRBR na 2017 rok i uzyskanej zgody Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

 

Przypominamy, że od   2015 roku  obowiązują nowe przepisy dotyczące obligatoryjnego doskonalenia zawodowego biegłych rewidentów na podstawie uchwały KRBR nr 27500/51/2015 z dnia 11 stycznia 2015 roku, z której wynika, że obowiązuje 3-letni okres rozliczeniowy obligatoryjnego doskonalenia zawodowego biegłych rewidentów. Pierwszy okres rozpoczyna się 1 stycznia 2015 i kończy 31 grudnia 2017. Liczba godzin szkolenia obowiązująca każdego biegłego rewidenta wynosi 120 godzin lekcyjnych z zastrzeżeniem że:

  • co najmniej 72 godziny lekcyjne poprzez udział w szkoleniu prowadzonym przez jednostki uprawnione
  • co najwyżej 48 godzin lekcyjnych w ramach samokształcenia w formach określonych w paragrafie 3 rozporządzenia.

 

Proponujemy szkolenie z trzech modułów :

Moduł XIV –   Wykorzystanie kontroli wewnętrznej w procesie badania sprawozdań finansowych małych  i średnich przedsiębiorstw oraz świadczenia innych usług atestacyjnych (16 godzin z bloku Rewizja finansowa)   Wykładowca Piotr Witek (600,- zł)


Moduł XXIII –  Aktualizacja wiedzy z zakresu prawa podatkowego (4 godziny z bloku Rewizja    finansowa /4 godziny z bloku  Rachunkowość) Wykładowca Marcin Struś (300,- zł)


Moduł XXVI – Stosowanie MSB  w praktyce - część I: Procedury wstępne, planowanie i oszacowanie ryzyka badania (16 godzin z bloku Rewizja finansowa) Wykładowca Waldemar Lachowski  (700,- zł)


Proces  dydaktyczny  realizowany będzie w formie 5-dniowych seminariów, po 8 godzin wykładowych dziennie (od 830 do 1530) w siedzibie  Stowarzyszenia w  Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 93.

Seminaria będą prowadzone od  października do  grudnia 2017r.  Zwracamy się z prośbą o deklarowanie udziału w seminarium wraz  z podaniem dogodnego dla Państwa terminu. Prosimy o przesłanie wypełnionej ankiety w jak najkrótszym terminie.   Szybkie odpowiedzi  umożliwią  nam  sprawną organizację. O terminie informować   będziemy na 2-3  tygodnie przed szkoleniem. Po zakończeniu seminarium  organizatorzy  wydadzą   zaświadczenia i złożą w KIBR listę uczestników seminarium. Liczymy na Państwa niezawodny udział.


ZGŁOSZENIE

zapisz się

Zapytaj o szkolenie

tel. 58 341 25 30

fax. 58 344 17 87

e-mail: biuro@gdansk.skwp.pl

Pracujemy w godz. 8:30 - 16:30

Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Poinformuj nas jakiego szkolenia szukasz: biuro@gdansk.skwp.pl

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowościach prosimy podać adres e-mail: