Księgowa

2018-05-21, Trójmiasto

Spółka Audytorsko – Konsultingowa TAX Sp. z o.o.   poszukuje kandydata na stanowisko :   Księgowa

Miejsce pracy:  Trójmiasto, Praca stała

Zakres obowiązków:

  1. Dekretowanie i księgowanie dokumentów  zgodnie z obowiązującymi  przepisami
  2. Kontrola  kompletności  i  rzetelności dokumentów
  3. Ustalanie stanu i wyniku finansowego (analizy, bilanse,   inwentaryzacja, amortyzacja itp.)
  4. Sporządzanie sprawozdawczości finansowej i podatkowej -    przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na  potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych oraz  sporządzanie JPK,
  5. Sporządzanie deklaracji VAT-7, VAT-UE,
  6. Sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat oraz informacji dodatkowej
  7. Prowadzenie innych czynności zleconych przez przełożonych w obszarze spraw należących do działu księgowego
  8. Księgowanie wyciągów bankowych, w tym walutowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne,
  • minimum 1-roczne  doświadczenie w księgowości (najlepiej w biurze rachunkowym),
  • umiejętność dekretowania dokumentów księgowych,
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość programów Symfonia FK i Mała Symfonia, CDN Optima,
  • umiejętność pracy w zespole oraz bezkonfliktowość,
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy w zakresie rachunkowości,
  • rzetelność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w dziale księgowości,
  • zatrudnienie bezpośrednio w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • grupowe ubezpieczenie,
  • kartę MultiSport

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres p.pilipiuk@fin-tax.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”