Rusza Baza Biur Rachunkowych
Stowarzyszenia Księgowych w Polsce!

Dołączcie do dynamicznego środowiska, 
skupiającego najlepsze firmy rachunkowe z całej Polski. 

Dlaczego warto być częścią naszej bazy?

 1. Wyjątkowa ekspozycja
  Zapisanie się do niej, to szansa na znaczący wzrost widoczności Waszej firmy. Dzięki szerokiemu zasięgowi SKwP potencjalni klienci będą mieli łatwy dostęp do informacji o Waszej działalności. To idealne miejsce, aby zaprezentować swoje unikatowe usługi i przyciągnąć nowych klientów.
 2. Rozszerzenie sieci kontaktów
  Nasza Baza Biur Rachunkowych to miejsce, w którym można budować cenne relacje biznesowe. Zapisując się do niej, macie możliwość zdobywania kontaktów z innymi ekspertami z branży, wymieniania wiedzy i doświadczenia, nawiązania współpracy, prowadzenia partnerskich projektów. Wykorzystajcie tę okazję, aby poszerzyć swoją sieć kontaktów i wzajemnie wspierać się jako profesjonaliści rachunkowości.
 3. Umacnianie reputacji
  Obecność w bazie może wzmocnić reputację Waszej firmy. Klienci często szukają zaufanych partnerów, a bycie częścią naszej społeczności SKwP daje im pewność, że współpracują z solidnym i profesjonalnym biurem rachunkowym. To zaufanie przekłada się na długoterminowe korzyści i większą szansę na zdobycie nowych klientów.
 4. Darmowe narzędzie promocyjne
  Obecność w bazie umożliwia wykorzystanie naszej platformy do reklamy online. Takie wsparcie w dobie internetu jest bardzo ważne, a my chcemy i możemy Wam w tym pomóc.
 5. Łatwy dostęp do informacji
  Dzięki obecności w naszej bazie Wasze dane kontaktowe i podstawowe informacje o firmie będą łatwo dostępne dla potencjalnych klientów. To ułatwi im znalezienie Waszej firmy. Wykorzystajcie tę możliwość do zwiększenia zainteresowania potencjalnych klientów.
 6. Ułatwione partnerstwo i współpraca
  Baza Biur Rachunkowych SKwP stwarza dogodne warunki do nawiązywania partnerstwa i współpracy z innymi firmami rachunkowymi. Wykorzystajcie ją do budowania strategicznych relacji, wymiany referencji i realizowania wspólnych projektów, które mogą przynieść wzajemne korzyści i lepszą przyszłość dla Waszego biura rachunkowego.
 7. Dodatkowe zasoby i wsparcie dla członków SKwP
  Zapraszamy Was do członkostwa w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, które zapewni Wam dodatkowe korzyści 👉 https://skwp.pl/o-skwp/czlonkostwo/. Otrzymacie dostęp do materiałów edukacyjnych, szkoleń branżowych, webinariów oraz kontakty z ekspertami, którzy odpowiedzą na trudne pytania i pomogą w rozwoju Waszego biura.

Zapraszamy! Zapiszcie się do Bazy Biur Rachunkowych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Pozostałe aktualności

ul. Jaśkowa Dolina 93
80-286 Gdańsk

tel. Dział Szkoleń – 607 887 621, 607 710 213, 601 350 535
tel. Dział Członkowski – 693 454 290, 58 341 25 30
tel. Księgowość – 603 112 916

biuro@gdansk.skwp.pl

PKO BP Gdańsk 29 1020 1811 0000 0002 0014 2349

NIP: 5260307956

KRS: 0000101063